E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serje ta ' 110ZW3S

Serje ta ' 110ZW3S

Serje ta ' prodott: Brushless DC MotorProduct isem: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S serje == għal aktar informazzjoni: ==

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd huwa wieħed ta ' l-ogħla livell Ċina 110zw3s serje manifatturi u fornituri, bħala kumpanija professjonali, fabbrika tagħna hija dejjem kapaċi li jipproduċi prodotti serje 110zw3s mal-kwalità tajba u prezz. Merħba li jixtru prodotti minn lilna.

Serje ta ' prodott: Brushless DC vetturi bil-mutur

Prodott isem: 110ZW3S serje

Prodott intro: 110ZW3S serje

== Għal aktar informazzjoni: ==


MudellUnitajiet110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
In-numru ta ' l-arbli
8
In-numru ta ' fażi
3
VultaġġVDC310170310170170170170
Veloċità ratataRPM3000300030002000240020002400
It-torque before kontinwuN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
It-torque ratataN.m224667.167.16
Potenza ratataW62562512501250150015001800
It-torque tal-quċċataN.m661217.9117.9121.4821.48
Quċċata tal-kurrentA814.514.731.537.537.545
Il-kostanti tat-torqueNM / A0.770.770.770.5950.50.5950.5
E.M.F luraV/KRPM80.544.281.5862.9653.153.162.96
L-inerzja tar-rotorg.c㎡1.91.93.3555.95.9
It-tul tal-ġisemmm125125155185185210210
Medda ta ' vultaġġVDC48 ~ 310
Firxa tal-veloċitàRPM1000 ~ 3000
PiżKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: serje ta ' 110zw3s, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, kumpanija, xiri, prodotti
Prodotti relatati
Copyright © Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd All rights reserved.

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd