E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serje ta ' 90ZW3S

Serje ta ' 90ZW3S

Serje ta ' prodott: Brushless DC MotorProduct isem: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S serje == għal aktar informazzjoni: ==

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd huwa wieħed ta ' l-ogħla livell Ċina 90zw3s serje manifatturi u fornituri, bħala kumpanija professjonali, fabbrika tagħna hija dejjem kapaċi li jipproduċi prodotti serje 90zw3s mal-kwalità tajba u prezz. Merħba li jixtru prodotti minn lilna.

Serje ta ' prodott: Brushless DC vetturi bil-mutur

Prodott isem: 90ZW3S serje

Prodott intro: 90ZW3S serje

== Għal aktar informazzjoni: ==


MudellUnitajiet90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
In-numru ta ' l-arbli
4
In-numru ta ' fażi
3
VultaġġVDC244848484848310310
Veloċità ratataRPM40004000200060002000400020006000
It-torque before kontinwuN.m0.60.81.21.21.71.72.82.2
It-torque ratataN.m0.50.7111.61.52.52
Potenza ratataW2092932096283356285241256
It-torque tal-quċċataN.m1.52.1334.84.57.56
Quċċata tal-kurrentA17.324.217.43527.851.86.614.7
Il-kostanti tat-torqueNM / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
E.M.F luraV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
L-inerzja tar-rotorkg.c㎡0.450.60.90.92.12.12.952.95
It-tul tal-ġisemmm68758888108108136136
Medda ta ' vultaġġVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Firxa tal-veloċitàRPM2000 ~ 6000
PiżKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: serje ta ' 90zw3s, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, kumpanija, xiri, prodotti

Par ta ' l-: 28JXE5K-28ZY38

Li jmiss: 36JXE30K-36ZWN42

Prodotti relatati
Copyright © Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd All rights reserved.

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd