E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serje ta ' 86ZW3SA

Serje ta ' 86ZW3SA

Serje ta ' prodott: Brushless DC MotorProduct isem: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA serje == għal aktar informazzjoni: ==

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd huwa wieħed ta ' l-ogħla livell Ċina 86zw3sa serje manifatturi u fornituri, bħala kumpanija professjonali, fabbrika tagħna hija dejjem kapaċi li jipproduċi prodotti serje 86zw3sa mal-kwalità tajba u prezz. Merħba li jixtru prodotti minn lilna.

Serje ta ' prodott: Brushless DC vetturi bil-mutur

Prodott isem: 86ZW3SA serje

Prodott intro: 86ZW3SA serje

== Għal aktar informazzjoni: ==


MudellUnitajiet86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
In-numru ta ' l-arbli
4
In-numru ta ' fażi
3
VultaġġVDC24484831048310
Veloċità ratataRPM200040002000600020006000
It-torque before kontinwuN.m0.840.841.681.682.522.2
It-torque ratataN.m0.70.71.41.42.12
Potenza ratataW1472932938794401256
It-torque tal-quċċataN.m2.12.14.24.26.36
Quċċata tal-kurrentA252424.710.83615.4
Il-kostanti tat-torqueNM / A0.0840.0870.170.390.1750.39
E.M.F luraV/KRPM8.99.251841.318.541.3
L-inerzja tar-rotorKg.c㎡0.70.71.41.42.12.1
It-tul tal-ġisemmm71719898125125
Medda ta ' vultaġġVDC12 ~ 310
Firxa tal-veloċitàRPM2000 ~ 6000
PiżKg1.91.92.62.644
Hot Tags: serje ta ' 86zw3sa, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, kumpanija, xiri, prodotti

Par ta ' l-: Serje ta ' 86ZW3S

Li jmiss: 28JXB20K-28ZY38

Prodotti relatati
Copyright © Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd All rights reserved.

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd