E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serje ta ' 80ZW3S

Serje ta ' 80ZW3S

Serje ta ' prodott: Brushless DC MotorProduct isem: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S serje == għal aktar informazzjoni: ==

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd huwa wieħed ta ' l-ogħla livell Ċina 80zw3s serje manifatturi u fornituri, bħala kumpanija professjonali, fabbrika tagħna hija dejjem kapaċi li jipproduċi prodotti serje 80zw3s mal-kwalità tajba u prezz. Merħba li jixtru prodotti minn lilna.

Serje ta ' prodott: Brushless DC vetturi bil-mutur

Prodott isem: 80ZW3S serje

Prodott intro: 80ZW3S serje

== Għal aktar informazzjoni: ==


MudellUnitajietUnitajiet80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
In-numru ta ' l-arbli

8
In-numru ta ' fażi

3
VultaġġVDCVDC4848310310
Veloċità ratataRPMRPM2500300020002500
It-torque before kontinwuN.mN.m1.562.94.24.8
It-torque ratataN.mN.m1.32.43.54
Potenza ratataWW3407547331047
It-torque tal-quċċataN.mN.m3.87.110.512
Quċċata tal-kurrentAA28.362.89.513.5
Il-kostanti tat-torqueNM / ANM / A0.1210.0680.0420.121
E.M.F luraV/KRPMV/KRPM108.877.565.7
L-inerzja tar-rotorg.c㎡Kg.c㎡1.051.822.632.97
It-tul tal-ġisemmmmm98122150160
Medda ta ' vultaġġVDCVDC12 ~ 310
Firxa tal-veloċitàRPMRPM1000 ~ 3000
PiżKgKg33.54.14.3
Hot Tags: serje ta ' 80zw3s, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, kumpanija, xiri, prodotti

Par ta ' l-: Serje ta ' 57ZW3Y

Li jmiss: Serje ta ' 33ZW3Y

Prodotti relatati
Copyright © Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd All rights reserved.

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd