E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serje ta ' 57ZW3Y

Serje ta ' 57ZW3Y

Serje ta ' prodott: Brushless DC MotorProduct isem: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y serje == għal aktar informazzjoni: ==

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd huwa wieħed ta ' l-ogħla livell Ċina 57zw3y serje manifatturi u fornituri, bħala kumpanija professjonali, fabbrika tagħna hija dejjem kapaċi li jipproduċi prodotti serje 57zw3y mal-kwalità tajba u prezz. Merħba li jixtru prodotti minn lilna.

Serje ta ' prodott: Brushless DC vetturi bil-mutur

Prodott isem: 57ZW3Y serje

Prodott intro: 57ZW3Y serje

== Għal aktar informazzjoni: ==


MudellUnitajiet57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
In-numru ta ' l-arbli
4
In-numru ta ' fażi
3
VultaġġVDC24
Veloċità ratataRPM2000400060002000400060002000400020004000
It-torque before kontinwuN.m0.190.190.190.3840.3840.3840.540.540.720.72
It-torque ratataN.m0.160.160.160.320.320.320.450.450.60.6
Potenza ratataW33.567100.56713420194188125251
It-torque tal-quċċataN.m0.480.480.480.960.960.961.351.351.81.8
Quċċata tal-kurrentA5.5811.116.711.122.233.315.631.220.841.6
Il-kostanti tat-torqueNM / A0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
E.M.F luraV/KRPM8.574.838.574.838.574.88.574.8
L-inerzja tar-rotorg.c㎡60.560.560.5113113113181.5181.5242242
It-tul tal-ġisemmm5454547474749494114114
Medda ta ' vultaġġVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Firxa tal-veloċitàRPM2000 ~ 6000
PiżKg0.50.50.50.750.750.75111.251.25
Hot Tags: serje ta ' 57zw3y, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, kumpanija, xiri, prodotti

Par ta ' l-: 42JXG50K-42BL40

Li jmiss: Serje ta ' 80ZW3S

Prodotti relatati
Copyright © Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd All rights reserved.

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd