E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serje ta ' 42ZW3S

Serje ta ' 42ZW3S

Serje ta ' prodott: Brushless DC MotorProduct isem: 42ZW3S SeriesProduct intro: 42ZW3S serje == għal aktar informazzjoni: ==

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd huwa wieħed ta ' l-ogħla livell Ċina 42zw3s serje manifatturi u fornituri, bħala kumpanija professjonali, fabbrika tagħna hija dejjem kapaċi li jipproduċi prodotti serje 42zw3s mal-kwalità tajba u prezz. Merħba li jixtru prodotti minn lilna.

Serje ta ' prodott: Brushless DC vetturi bil-mutur

Prodott isem: 42ZW3S serje

Prodott intro: 42ZW3S serje

== Għal aktar informazzjoni: ==


MudellUnitajiet

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

In-numru ta ' l-arbli
8
In-numru ta ' fażi
3
VultaġġVDC24
Veloċità ratataRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
It-torque before kontinwuN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440.2250.2250.2250.30.30.3
It-torque ratataN.m0.0630.0630.0630.1250.1250.1250.190.190.190.250.250.25
Potenza ratataW132652265210439.57915852.5105157.5
It-torque tal-quċċataN.m0.190.190.190.3750.3750.3750.570.570.570.750.750.75
Quċċata tal-kurrentA2.75.410.85.310.621.27.2514.529102030
Il-kostanti tat-torqueNM / A0.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.028
E.M.F luraV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
L-inerzja tar-rotorg.c㎡242424484848727272969696
It-tul tal-ġisemmm414141616161818181101101101
Medda ta ' vultaġġVDC12 ~ 48
Firxa tal-veloċitàRPM2000 ~ 8000
PiżKg0.30.30.30.450.450.450.60.60.60.80.80.8

Hot Tags: serje ta ' 42zw3s, iċ-Ċina, il-fabbrikanti, fornituri, fabbrika, kumpanija, xiri, prodotti

Par ta ' l-: 63ZW-63ZY125

Li jmiss: 22JX5K-22ZY38B

Prodotti relatati
Copyright © Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd All rights reserved.

Nair tal-moviment teknoloġiji Co., Ltd